adosa@adosa.cz +420 737 242 123

Kariéra Brno

Řidička/řidič autobusu pro linku CTPark Modřice

Náborový příspěvek 40.000 Kč

Nabízíme

Požadujeme

Kontakt:

Mgr. Jakub Hedija tel. +420 602 668 246 e-mail: hedija.j@adosa.cz

Brigáda - Chystání objednávek pro e-shop

Náplň práce:

Nabízíme:

Upřednostníme brigádníky se zájmem o dlouhodobější spolupráci a časem alespoň 3x týdně!

Informace o sobě, svoje znalosti a zkušenosti nejlépe formou životopisu s fotkou posílejte na e-mail mrackova@actisport.cz

Brigáda - Prodej lyžařského vybavení

Nabízíme:

Upřednostníme brigádníky se zájmem o dlouhodobější spolupráci.

Brigáda – doplňování zboží do e-shopu na počítači

Pro naše dva specializované sportovní e-shopy hledáme brigádníky pro elektronické doplňování zboží.
Jedná se úpravu grafiky (zmenšení, otočení, upravení fotek), vyplňování parametrů a vytváření čtivých kratších popisků v administraci e-shopu. Práce prezenčně v Brně na Lesné.